M15KP24A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP24A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M15KP24A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24VWM 40.7VC DO204AR
listoch: M15KP24A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie M15KP24A
Číslo dielu M15KP24A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4715 pcs Dátový hárok M15KP24A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 26.7V
Napätie - porucha (Min) 24V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 369A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3315
1086-3315-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu M15KP24A
popis TVS DIODE 24VWM 40.7VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 40.7V