M15KP220CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP220CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M15KP220CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 220VWM 356VC DO204AR
listoch: M15KP220CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie M15KP220CAE3
Číslo dielu M15KP220CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4523 pcs Dátový hárok M15KP220CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 245V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 220V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 42A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3306
1086-3306-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu M15KP220CAE3
popis TVS DIODE 220VWM 356VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 356V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
M15KP22AE3
M15KP22AE3
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 22VWM 37.1VC DO204AR
Skladom: 4351 pcs
Stiahnuť ▼: M15KP22AE3.pdf
RFQ
M15KP220CA
M15KP220CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 220V 356V DO204AR