M1.5KE91A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M1.5KE91A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE1
listoch: M1.5KE91A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie M1.5KE91A
Číslo dielu M1.5KE91A Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE1 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4502 pcs Dátový hárok M1.5KE91A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 86.5V
Napätie - porucha (Min) 77.8V Napätie - porucha CASE-1
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 12A
polarizácia DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1086-3263
1086-3263-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu M1.5KE91A
popis TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE1 Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 125V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
M1.5KE82AE3
M1.5KE82AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 70.1V 113V CASE-1
Skladom: 5283 pcs
Stiahnuť ▼: M1.5KE82AE3.pdf
RFQ
M1.5KE91AE3
M1.5KE91AE3
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE1
Skladom: 4815 pcs
Stiahnuť ▼: M1.5KE91AE3.pdf
RFQ
M1.5KE9.1A
M1.5KE9.1A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1