CDLL1A60
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
CDLL1A60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDLL1A60
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO213AB
listoch: CDLL1A60.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie CDLL1A60
Číslo dielu CDLL1A60 Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO213AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5457 pcs Dátový hárok CDLL1A60.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1A
Napätie - porucha DO-213AB séria -
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F 0.9pF @ 5V, 1MHz polarizácia DO-213AB, MELF
Ostatné mená 1086-1092
1086-1092-MIL
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu CDLL1A60
Rozšírený popis Diode Schottky 60V 1A Surface Mount DO-213AB Konfigurácia diódy 100µA @ 60V
popis DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO213AB Prúd - reverzné únik @ Vr 690mV @ 1A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 60V Kapacita @ Vr, F -