CDLL0.5A40
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
CDLL0.5A40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDLL0.5A40
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 40V 500MA DO213AA
listoch: CDLL0.5A40.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie CDLL0.5A40
Číslo dielu CDLL0.5A40 Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE SCHOTTKY 40V 500MA DO213AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5516 pcs Dátový hárok CDLL0.5A40.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 500mA
Napätie - porucha DO-213AA séria -
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F 50pF @ 0V, 1MHz polarizácia DO-213AA
Ostatné mená 1086-1087
1086-1087-MIL
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu CDLL0.5A40
Rozšírený popis Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount DO-213AA Konfigurácia diódy 10µA @ 40V
popis DIODE SCHOTTKY 40V 500MA DO213AA Prúd - reverzné únik @ Vr 650mV @ 500mA
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 40V Kapacita @ Vr, F -65°C ~ 125°C