CDLL0.2A40
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
CDLL0.2A40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDLL0.2A40
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 40V 200MA DO213AA
listoch: CDLL0.2A40.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie CDLL0.2A40
Číslo dielu CDLL0.2A40 Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE SCHOTTKY 40V 200MA DO213AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4183 pcs Dátový hárok CDLL0.2A40.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 200mA
Napätie - porucha DO-213AA séria -
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Odpor @ Ak, F 50pF @ 0V, 1MHz polarizácia DO-213AA
Ostatné mená 1086-1084
1086-1084-MIL
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu CDLL0.2A40
Rozšírený popis Diode Schottky 40V 200mA Surface Mount DO-213AA Konfigurácia diódy 5µA @ 40V
popis DIODE SCHOTTKY 40V 200MA DO213AA Prúd - reverzné únik @ Vr 500mV @ 200mA
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 40V Kapacita @ Vr, F -65°C ~ 125°C
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CDLL0.5A40
CDLL0.5A40
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: DIODE SCHOTTKY 40V 500MA DO213AA