APT30S20SG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT30S20SG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT30S20SG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 200V 45A D3
listoch: APT30S20SG.pdf
  • správa
Špecifikácie APT30S20SG
Číslo dielu APT30S20SG Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE SCHOTTKY 200V 45A D3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4607 pcs Dátový hárok APT30S20SG.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 45A
Napätie - porucha D3 [S] séria -
Stav RoHS Tube Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Prevádzková teplota - prepojenie 55ns Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu APT30S20SG
Rozšírený popis Diode Schottky 200V 45A Surface Mount D3 [S] Konfigurácia diódy 500µA @ 200V
popis DIODE SCHOTTKY 200V 45A D3 Prúd - reverzné únik @ Vr 850mV @ 30A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 200V Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 150°C