APT15D30KG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT15D30KG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT15D30KG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE GEN PURP 300V 15A TO220-2
listoch: APT15D30KG.pdf
  • správa
Špecifikácie APT15D30KG
Číslo dielu APT15D30KG Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE GEN PURP 300V 15A TO220-2 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4049 pcs Dátový hárok APT15D30KG.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 15A
Napätie - porucha TO-220-2 séria -
Stav RoHS Tube Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia TO-220-2
Prevádzková teplota - prepojenie 32ns Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu APT15D30KG
Rozšírený popis Diode Standard 300V 15A Through Hole TO-220-2 Konfigurácia diódy 150µA @ 300V
popis DIODE GEN PURP 300V 15A TO220-2 Prúd - reverzné únik @ Vr 1.4V @ 15A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 300V Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 150°C