2EZ22D2/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
2EZ22D2/TR12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2EZ22D2/TR12
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 22V 2W DO204AL
listoch: 2EZ22D2/TR12.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 2EZ22D2/TR12
Číslo dielu 2EZ22D2/TR12 Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE ZENER 22V 2W DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 68091 pcs Dátový hárok 2EZ22D2/TR12.pdf
Napätie - Izolácia 12 Ohm Napätie - porucha DO-204AL (DO-41)
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 2W polarizácia DO-204AL, DO-41, Axial
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 2EZ22D2/TR12 Impedancia (Max) (Zz) 22V
Rozšírený popis Zener Diode 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±2%
Konfigurácia diódy 500nA @ 16.7V popis DIODE ZENER 22V 2W DO204AL
Prúd - reverzné únik @ Vr 1.2V @ 200mA