2729GN-150
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2729GN-150
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu FET RF N-CH 150V 2.9GHZ 55-QP
listoch: 2729GN-150.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 237 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 237 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie 2729GN-150
Číslo dielu 2729GN-150 Výrobca Microsemi Corporation
popis FET RF N-CH 150V 2.9GHZ 55-QP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 237 pcs Dátový hárok 2729GN-150.pdf
Napätie - hodnotené 150V Napätie - výstup 165W
Napätie - porucha 55QP séria -
Stav RoHS Bulk polarizácia 55QP
Obrázok šumu 60V Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu 2729GN-150 Frekvencia 2.7GHz ~ 2.9GHz
Typ FET 12.7dB ~ 13.2dB Rozšírený popis RF Mosfet N-Channel 60V 250mA 2.7GHz ~ 2.9GHz 12.7dB ~ 13.2dB 165W 55QP
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 250mA popis FET RF N-CH 150V 2.9GHZ 55-QP
Aktuálne hodnotenie 2.5mA Súčasný test -
Prúd - zberač (Ic) (Max) N-Channel
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2729GN-270
2729GN-270
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: FET RF N-CH 150V 2.9GHZ 55-QP
Skladom: 168 pcs
Stiahnuť ▼: 2729GN-270.pdf
RFQ
272C,GY
272C,GY
výrobcovia: Serpac Electronic Enclosures
popis: BOX PLSTC GRAY/CLR 6.88"LX4.88"W
Skladom: 5720 pcs
Stiahnuť ▼: 272C,GY.pdf
RFQ
272C,BK
272C,BK
popis: BOX PLSTC BLK/CLR 6.88"LX4.88"W
Skladom: 5952 pcs
Stiahnuť ▼: 272C,BK.pdf
272C,AL
272C,AL
popis: BOX PLSTC AMD/CL 6.88"L X 4.88"W
Stiahnuť ▼: 272C,AL.pdf
272DX
272DX
výrobcovia: Hammond Manufacturing
popis: XFRMR LAMINATED 123VA CHAS MOUNT
Stiahnuť ▼: 272DX.pdf
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: MANAGEMENT-SOFTWARE
Skladom: 184 pcs
Stiahnuť ▼:
27296
výrobcovia: Parallax, Inc.
popis: KIT BASIC STAMP I OEM
Stiahnuť ▼:
272BX
272BX
popis: XFRMR LAMINATED 95VA CHAS MOUNT
Stiahnuť ▼: 272BX.pdf
27295
výrobcovia: Parallax, Inc.
popis: BS1-OEM ASSEMBLED
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: INLINE CONTROLLER W/ETHERNET
Stiahnuť ▼: 2729622.pdf
popis: KIT STAMPWORKS WITH BS2-IC
Stiahnuť ▼: 27297.pdf
popis: CONTROL LOGIC 4 IN 2 OUT 24V
Skladom: 62 pcs
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety