1N5419E3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5419E3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1N5419E3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL
listoch: 1N5419E3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1N5419E3
Číslo dielu 1N5419E3 Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34685 pcs Dátový hárok 1N5419E3.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 3A
Napätie - porucha - séria -
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia B, Axial
Prevádzková teplota - prepojenie 250ns Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu 1N5419E3
Rozšírený popis Diode Standard 500V 3A Through Hole Konfigurácia diódy 1µA @ 500V
popis DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL Prúd - reverzné únik @ Vr 1.5V @ 9A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 500V Kapacita @ Vr, F -65°C ~ 175°C
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1N5419
1N5419
výrobcovia: Semtech
popis: DIODE GEN PURP 500V 4.5A AXIAL
Skladom: 12564 pcs
Stiahnuť ▼: 1N5419.pdf
RFQ
1N5518BUR-1
1N5518BUR-1
výrobcovia: Microsemi
popis: ZENER DIODE
Skladom: 13317 pcs
Stiahnuť ▼: 1N5518BUR-1.pdf
RFQ
výrobcovia: Semtech
popis: DIODE GEN PURP 600V 4.5A AXIAL
Stiahnuť ▼: 1N5420.pdf
1N5418TR
1N5418TR
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE AVALANCHE 400V 3A SOD64
Stiahnuť ▼: 1N5418TR.pdf
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: DIODE GEN PURP 500V 3A B-MELF
1N5420US
1N5420US
výrobcovia: Microsemi
popis: DIODE GEN PURP 600V 3A D5B
Stiahnuť ▼: 1N5420US.pdf
1N5418C.TR
1N5418C.TR
popis: DIODE GEN PURP 400V 4.5A AXIAL
Stiahnuť ▼: 1N5418C.TR.pdf
popis: DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL