1N5366/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1N5366/TR12
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 39V 5W T18
listoch: 1N5366/TR12.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1N5366/TR12
Číslo dielu 1N5366/TR12 Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE ZENER 39V 5W T18 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 50270 pcs Dátový hárok 1N5366/TR12.pdf
Napätie - Izolácia 14 Ohm Napätie - porucha T-18
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 5W polarizácia T-18, Axial
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 1N5366/TR12 Impedancia (Max) (Zz) 39V
Rozšírený popis Zener Diode 5W ±20% Through Hole T-18 ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
Konfigurácia diódy 500nA @ 28.1V popis DIODE ZENER 39V 5W T18
Prúd - reverzné únik @ Vr 1.2V @ 1A