C0603C130C5GACTU
KEMETKEMET
C0603C130C5GACTU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C0603C130C5GACTU
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 13PF 50V NP0 0603
listoch: C0603C130C5GACTU.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie C0603C130C5GACTU
Číslo dielu C0603C130C5GACTU Výrobca KEMET
popis CAP CER 13PF 50V NP0 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 315248 pcs Dátový hárok C0603C130C5GACTU.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - hodnotené 50V
tolerancia 13pF Hrúbka (Max) C0G, NP0
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
séria C Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose hodnotenie -
polarizácia 0603 (1608 Metric) Ostatné mená C0603C130C5GAC
C0603C130C5GAC7867
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Výrobné číslo výrobcu C0603C130C5GACTU Lead štýl 0.034" (0.87mm)
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Low ESL
Poruchovosť - Rozšírený popis 13pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±0.25pF popis CAP CER 13PF 50V NP0 0603