ZXMN10A11KTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A11KTC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ZXMN10A11KTC
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK
listoch: ZXMN10A11KTC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ZXMN10A11KTC
Číslo dielu ZXMN10A11KTC Výrobca Diodes Incorporated
popis MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 169534 pcs Dátový hárok ZXMN10A11KTC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-252-2
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 2.6A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 2.11W (Ta) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená ZXMN10A11KTC-ND
ZXMN10A11KTCDITR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 274pF @ 50V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 5.4nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 6V, 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 100V Detailný popis N-Channel 100V 2.4A (Ta) 2.11W (Ta) Surface Mount TO-252-2
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 2.4A (Ta)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ZXMN10A25GTA
ZXMN10A25GTA
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: MOSFET N-CH 100V 2.9A SOT223
Skladom: 110061 pcs
Stiahnuť ▼: ZXMN10A25GTA.pdf
RFQ
ZXMN10A08GTA
ZXMN10A08GTA
popis: MOSFET N-CH 100V 2A SOT223
Skladom: 197991 pcs
Stiahnuť ▼: ZXMN10A08GTA.pdf
RFQ
ZXMN10A11K
ZXMN10A11K
popis: MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK