SMCJ58CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ58CA-13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMCJ58CA-13
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
listoch: SMCJ58CA-13.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMCJ58CA-13
Číslo dielu SMCJ58CA-13 Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 108120 pcs Dátový hárok SMCJ58CA-13.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.4V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 58V Napätie - porucha SMC
typ Zener séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 16A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená SMCJ58CA13
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Výrobné číslo výrobcu SMCJ58CA-13 popis TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 93.6V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMCJ58CA-HR
SMCJ58CA-HR
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Skladom: 7643 pcs
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA-HR.pdf
RFQ
SMCJ58CA-E3/51T
SMCJ58CA-E3/51T
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
Skladom: 4171 pcs
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA-E3/51T.pdf
RFQ
SMCJ58CA V6G
SMCJ58CA V6G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA V6G.pdf
SMCJ58CA-E3/57T
SMCJ58CA-E3/57T
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA-E3/57T.pdf
SMCJ58CA-13-F
SMCJ58CA-13-F
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: TVS DIODE 58V 93.6V SMC
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA-13-F.pdf
SMCJ58CA V7G
SMCJ58CA V7G
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA V7G.pdf
SMCJ58CA-13
SMCJ58CA-13
popis: TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA-13.pdf
SMCJ58CA
SMCJ58CA
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA.pdf
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: TVS DIODE 58V 93.6V SMC
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA.pdf
SMCJ58CA-E3/9AT
SMCJ58CA-E3/9AT
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA-E3/9AT.pdf
SMCJ58CA R7G
SMCJ58CA R7G
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA R7G.pdf
SMCJ58CA M6G
SMCJ58CA M6G
Stiahnuť ▼: SMCJ58CA M6G.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety