SMCJ40A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ40A-13-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMCJ40A-13-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
listoch: SMCJ40A-13-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMCJ40A-13-F
Číslo dielu SMCJ40A-13-F Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 239818 pcs Dátový hárok SMCJ40A-13-F.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 44.4V
Napätie - porucha (Min) 40V Napätie - porucha SMC
typ Zener séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 23.2A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená SMCJ40A-FDITR
SMCJ40A13F
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SMCJ40A-13-F popis TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 64.5V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMCJ40A R7G
SMCJ40A R7G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Skladom: 112070 pcs
Stiahnuť ▼: SMCJ40A R7G.pdf
RFQ
SMCJ40A
SMCJ40A
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: TVS DIODE 40V 64.5V SMC