SMCJ110CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ110CA-13-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMCJ110CA-13-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
listoch: SMCJ110CA-13-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMCJ110CA-13-F
Číslo dielu SMCJ110CA-13-F Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 110VWM 177VC SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 232483 pcs Dátový hárok SMCJ110CA-13-F.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 122V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 110V Napätie - porucha SMC
typ Zener séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 8.4A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená SMCJ110CA-FDITR
SMCJ110CA13F
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SMCJ110CA-13-F popis TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 177V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMCJ110CA R7G
SMCJ110CA R7G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Skladom: 184044 pcs
Stiahnuť ▼: SMCJ110CA R7G.pdf
RFQ
SMCJ110CA V6G
SMCJ110CA V6G
Skladom: 344482 pcs
Stiahnuť ▼: SMCJ110CA V6G.pdf
RFQ
SMCJ110CA V7G
SMCJ110CA V7G
Stiahnuť ▼: SMCJ110CA V7G.pdf
SMCJ110CA M6G
SMCJ110CA M6G
Stiahnuť ▼: SMCJ110CA M6G.pdf
SMCJ110CA-13-F
SMCJ110CA-13-F
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
Stiahnuť ▼: SMCJ110CA-13-F.pdf
SMCJ110CA
SMCJ110CA
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: TVS DIODE 110V 177V SMC
Stiahnuť ▼: SMCJ110CA.pdf
SMCJ110CA-E3/57T
SMCJ110CA-E3/57T
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stiahnuť ▼: SMCJ110CA-E3/57T.pdf
SMCJ110CA-13
SMCJ110CA-13
popis: TVS DIODE 110V 177V SMC