SMCJ110A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ110A-13-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMCJ110A-13-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
listoch: SMCJ110A-13-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMCJ110A-13-F
Číslo dielu SMCJ110A-13-F Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 110VWM 177VC SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 269515 pcs Dátový hárok SMCJ110A-13-F.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 122V
Napätie - porucha (Min) 110V Napätie - porucha SMC
typ Zener séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 8.4A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená SMCJ110A-FDITR
SMCJ110A13F
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SMCJ110A-13-F popis TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 177V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMCJ110A-13
SMCJ110A-13
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: TVS DIODE 110V 177V SMC
Skladom: 122101 pcs
Stiahnuť ▼: SMCJ110A-13.pdf
RFQ
SMCJ110A R7G
SMCJ110A R7G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Skladom: 189429 pcs
Stiahnuť ▼: SMCJ110A R7G.pdf
RFQ
SMCJ110A-E3/57T
SMCJ110A-E3/57T
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stiahnuť ▼: SMCJ110A-E3/57T.pdf
SMCJ110A V6G
SMCJ110A V6G