SMCJ10A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ10A-13-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMCJ10A-13-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 10V 17V SMC
listoch: SMCJ10A-13-F.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMCJ10A-13-F
Číslo dielu SMCJ10A-13-F Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 10V 17V SMC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 205990 pcs Dátový hárok SMCJ10A-13-F.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 10V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 17V
Napätie - porucha (Min) 11.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMC
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 88.2A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMCJ10A-HR
SMCJ10A-HR
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Skladom: 6870 pcs
Stiahnuť ▼: SMCJ10A-HR.pdf
RFQ
SMCJ10A-HRA
SMCJ10A-HRA
Skladom: 8356 pcs
Stiahnuť ▼: SMCJ10A-HRA.pdf
RFQ
SMCJ10A-13
SMCJ10A-13
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: TVS DIODE 10V 17V SMC
Stiahnuť ▼: SMCJ10A-13.pdf
SMCJ10A-E3/57T
SMCJ10A-E3/57T
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stiahnuť ▼: SMCJ10A-E3/57T.pdf
SMCJ10A-M3/57T
SMCJ10A-M3/57T
Stiahnuť ▼: SMCJ10A-M3/57T.pdf
SMCJ10A V6G
SMCJ10A V6G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stiahnuť ▼: SMCJ10A V6G.pdf
SMCJ10A-HRAT7
SMCJ10A-HRAT7
Stiahnuť ▼: SMCJ10A-HRAT7.pdf
SMCJ10A V7G
SMCJ10A V7G
Stiahnuť ▼: SMCJ10A V7G.pdf
SMCJ10A M6G
SMCJ10A M6G
Stiahnuť ▼: SMCJ10A M6G.pdf
SMCJ10A R7G
SMCJ10A R7G
Stiahnuť ▼: SMCJ10A R7G.pdf
SMCJ10A-E3/9AT
SMCJ10A-E3/9AT
Stiahnuť ▼: SMCJ10A-E3/9AT.pdf
SMCJ10A-13-F
SMCJ10A-13-F
popis: TVS DIODE 10V 17V SMC
Stiahnuť ▼: SMCJ10A-13-F.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety