SMBJ64A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ64A-13-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMBJ64A-13-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
listoch: SMBJ64A-13-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMBJ64A-13-F
Číslo dielu SMBJ64A-13-F Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 64VWM 103VC SMB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 241505 pcs Dátový hárok SMBJ64A-13-F.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 71.1V
Napätie - porucha (Min) 64V Napätie - porucha SMB
typ Zener séria SMBJ
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 5.8A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená SMBJ64A-FDITR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu SMBJ64A-13-F
popis TVS DIODE 64VWM 103VC SMB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 103V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMBJ64A-M3/52
SMBJ64A-M3/52
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 64VWM 103VC DO-215AA
Skladom: 358149 pcs
Stiahnuť ▼: SMBJ64A-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ64A-13
SMBJ64A-13
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: TVS DIODE 64V 103V SMB
Skladom: 5845 pcs
Stiahnuť ▼: SMBJ64A-13.pdf
RFQ
SMBJ64A-E3/5B
SMBJ64A-E3/5B
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 64V 103V DO214AA
Stiahnuť ▼: SMBJ64A-E3/5B.pdf
SMBJ64A
SMBJ64A
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: TVS DIODE 64V 103V SMB
Stiahnuť ▼: SMBJ64A.pdf
SMBJ64A-HR
SMBJ64A-HR
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
Stiahnuť ▼: SMBJ64A-HR.pdf
SMBJ64A M4G
SMBJ64A M4G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stiahnuť ▼: SMBJ64A M4G.pdf
SMBJ64A-E3/52
SMBJ64A-E3/52
popis: TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
Stiahnuť ▼: SMBJ64A-E3/52.pdf
SMBJ64A R5G
SMBJ64A R5G
Stiahnuť ▼: SMBJ64A R5G.pdf
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Stiahnuť ▼: SMBJ64A.pdf
SMBJ64A-M3/5B
SMBJ64A-M3/5B