SMAZ33-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ33-13-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMAZ33-13-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER 33V 1W SMA
listoch: SMAZ33-13-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMAZ33-13-F
Číslo dielu SMAZ33-13-F Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER 33V 1W SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 827674 pcs Dátový hárok SMAZ33-13-F.pdf
Napätie - Izolácia 15 Ohm Napätie - porucha SMA
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 1W polarizácia DO-214AC, SMA
Ostatné mená SMAZ33-FDITR
SMAZ3313F
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks Výrobné číslo výrobcu SMAZ33-13-F
Impedancia (Max) (Zz) 33V Rozšírený popis Zener Diode 1W ±5% Surface Mount SMA
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5% Konfigurácia diódy 500nA @ 25.1V
popis DIODE ZENER 33V 1W SMA Prúd - reverzné únik @ Vr 1.2V @ 200mA