SMAJ85A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ85A-13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMAJ85A-13
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V SMA
listoch: SMAJ85A-13.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMAJ85A-13
Číslo dielu SMAJ85A-13 Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 85V 137V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 210656 pcs Dátový hárok SMAJ85A-13.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMA
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 400W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Ostatné mená SMAJ85ADICT
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 2.9A Kapacita @ Frekvencia -
Číslo základnej časti SMAJ85 aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMAJ85A-E3/61
SMAJ85A-E3/61
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 85VWM 137VC SMA
Skladom: 440715 pcs
Stiahnuť ▼: SMAJ85A-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ85A-13
SMAJ85A-13
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: TVS DIODE 85V 137V SMA
Skladom: 210656 pcs
Stiahnuť ▼: SMAJ85A-13.pdf
RFQ
SMAJ85A R3G
SMAJ85A R3G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 85V 137V DO214AC
Stiahnuť ▼: SMAJ85A R3G.pdf
SMAJ85A M2G
SMAJ85A M2G
Stiahnuť ▼: SMAJ85A M2G.pdf
SMAJ85A
SMAJ85A
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: TVS DIODE 85V 137V SMA
Stiahnuť ▼: SMAJ85A.pdf
SMAJ85A-M3/61
SMAJ85A-M3/61
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stiahnuť ▼: SMAJ85A-M3/61.pdf
SMAJ85-E3/5A
SMAJ85-E3/5A
popis: TVS DIODE 85V 151V DO214AC
Stiahnuť ▼: SMAJ85-E3/5A.pdf
SMAJ85A-13-F
SMAJ85A-13-F
popis: TVS DIODE 85V 137V SMA