SDM2U30CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM2U30CSP-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDM2U30CSP-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu RECT SCHKY 30V 2A X3-WLB1608-2
listoch: SDM2U30CSP-7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SDM2U30CSP-7
Číslo dielu SDM2U30CSP-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis RECT SCHKY 30V 2A X3-WLB1608-2 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 463090 pcs Dátový hárok SDM2U30CSP-7.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 2A
Napätie - porucha X3-WLB1608-2 séria -
Stav RoHS Digi-Reel® Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F 110pF @ 4V, 1MHz polarizácia 2-XDFN
Ostatné mená SDM2U30CSP-7DIDKR Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SDM2U30CSP-7 Rozšírený popis Diode Schottky 30V 2A Surface Mount X3-WLB1608-2
Konfigurácia diódy 150µA @ 30V popis RECT SCHKY 30V 2A X3-WLB1608-2
Prúd - reverzné únik @ Vr 480mV @ 2A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 30V
Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 150°C