SBR40U100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SBR40U100CT
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ARRAY SBR 100V 20A TO220AB
listoch: SBR40U100CT.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie SBR40U100CT
Číslo dielu SBR40U100CT Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ARRAY SBR 100V 20A TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 29077 pcs Dátový hárok SBR40U100CT.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 720mV @ 20A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení TO-220AB rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria SBR® obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Prevádzková teplota - prepojenie -65°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Typ diódy Super Barrier Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 40A Through Hole TO-220-3 Prúd - reverzné únik @ Vr 50µA @ 100V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 40A