SBR2U60S1F-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR2U60S1F-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SBR2U60S1F-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE SBR 60V 2A SOD123F
listoch: SBR2U60S1F-7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie SBR2U60S1F-7
Číslo dielu SBR2U60S1F-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE SBR 60V 2A SOD123F Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 680146 pcs Dátový hárok SBR2U60S1F-7.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Super Barrier Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 2A
Napätie - porucha SOD-123F séria Automotive, AEC-Q101
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Doba spätného obnovenia (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F 75pF @ 10V, 1MHz polarizácia SOD-123F
Ostatné mená SBR2U60S1F-7DITR Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SBR2U60S1F-7 Rozšírený popis Diode Super Barrier 60V 2A Surface Mount SOD-123F
Konfigurácia diódy 150µA @ 60V popis DIODE SBR 60V 2A SOD123F
Prúd - reverzné únik @ Vr 510mV @ 2A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 60V
Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 175°C