SBR20150CT
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SBR20150CT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SBR20150CT
Výrobca / Značka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 150V TO220AB
listoch: SBR20150CT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie SBR20150CT
Číslo dielu SBR20150CT Výrobca Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis DIODE SCHOTTKY 150V TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 279472 pcs Dátový hárok SBR20150CT.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 950mV @ 10A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Balík dodávateľov zariadení TO-220AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená SBR20150CTSMC
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V Through Hole TO-220-3
Prúd - reverzné únik @ Vr 1mA @ 150V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) -