SBR10150CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR10150CTFP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SBR10150CTFP
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB
listoch: SBR10150CTFP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SBR10150CTFP
Číslo dielu SBR10150CTFP Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 158170 pcs Dátový hárok SBR10150CTFP.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Super Barrier Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1 Pair Common Cathode
Napätie - porucha ITO-220AB rýchlosť 5A
séria SBR® Stav RoHS Tube
Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) polarizácia TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Ostatné mená SBR10150CTFP-ND
SBR10150CTFPDI
Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SBR10150CTFP Rozšírený popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Konfigurácia diódy 250µA @ 150V popis DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB
Prúd - reverzné únik @ Vr 920mV @ 5A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 150V
Kapacita @ Vr, F -65°C ~ 150°C