PD3Z284C6V2-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PD3Z284C6V2-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PD3Z284C6V2-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER 6.2V POWERDI323
listoch: PD3Z284C6V2-7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie PD3Z284C6V2-7
Číslo dielu PD3Z284C6V2-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER 6.2V POWERDI323 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 491022 pcs Dátový hárok PD3Z284C6V2-7.pdf
Napätie - Izolácia 10 Ohm Napätie - porucha PowerDI™ 323
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 500mW polarizácia PowerDI™ 323
Ostatné mená PD3Z284C6V27
PD3Z284C6V2DITR
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu PD3Z284C6V2-7 Impedancia (Max) (Zz) 6.2V
Rozšírený popis Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount PowerDI™ 323 ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±6%
Konfigurácia diódy 3µA @ 4V popis DIODE ZENER 6.2V POWERDI323
Prúd - reverzné únik @ Vr 1.1V @ 100mA