MMSZ5250B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMSZ5250B-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMSZ5250B-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
listoch: MMSZ5250B-7.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MMSZ5250B-7
Číslo dielu MMSZ5250B-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2484540 pcs Dátový hárok MMSZ5250B-7.pdf
Napätie - Izolácia 25 Ohm Napätie - porucha SOD-123
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 500mW polarizácia SOD-123
Ostatné mená MMSZ5250B7 Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Výrobné číslo výrobcu MMSZ5250B-7
Impedancia (Max) (Zz) 20V Rozšírený popis Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5% Konfigurácia diódy 100nA @ 15V
popis DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Prúd - reverzné únik @ Vr 900mV @ 10mA