KX3211B0032.768000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
KX3211B0032.768000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KX3211B0032.768000
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD
listoch: KX3211B0032.768000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie KX3211B0032.768000
Číslo dielu KX3211B0032.768000 Výrobca Diodes Incorporated
popis OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91529 pcs Dátový hárok KX3211B0032.768000.pdf
typ XO (Standard) Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 3.3V séria SaRonix-eCera™ KX
Stav RoHS Tape & Reel (TR) hodnotenie -
polarizácia 4-SMD, No Lead Výkon Enable/Disable
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu KX3211B0032.768000
Výška - sedenie (Max) 0.045" (1.15mm) Frekvenčná tolerancia ±25ppm
Frekvencia - výstup 1 0.5µA Frekvencia 32.768kHz
Rozšírený popis 32.768kHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 15µA Enable/Disable popis OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD