FK2500022
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK2500022 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FK2500022
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
listoch: 1.FK2500022.pdf2.FK2500022.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie FK2500022
Číslo dielu FK2500022 Výrobca Diodes Incorporated
popis OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 110055 pcs Dátový hárok 1.FK2500022.pdf2.FK2500022.pdf
typ XO (Standard) Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 3.3V séria SaRonix-eCera™ FK
Stav RoHS Bulk hodnotenie -
polarizácia 4-SMD, No Lead Výkon Enable/Disable
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Výrobné číslo výrobcu FK2500022 Výška - sedenie (Max) 0.045" (1.15mm)
Frekvenčná tolerancia ±50ppm Frekvencia - výstup 1 10µA
Frekvencia 25MHz Rozšírený popis 25MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 10mA Enable/Disable
popis OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Prúd - Napájanie (Max) CMOS
Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 10mA