DZ23C20-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DZ23C20-7-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3
listoch: DZ23C20-7-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie DZ23C20-7-F
Číslo dielu DZ23C20-7-F Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 838824 pcs Dátový hárok DZ23C20-7-F.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 20V tolerancia ±6%
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Výkon - Max 300mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 50 Ohms Detailný popis Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 20V 300mW ±6% SOT-23-3
Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 15V konfigurácia 1 Pair Common Cathode