DMN4026SSDQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN4026SSDQ-13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DMN4026SSDQ-13
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO
listoch: DMN4026SSDQ-13.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DMN4026SSDQ-13
Číslo dielu DMN4026SSDQ-13 Výrobca Diodes Incorporated
popis MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 145879 pcs Dátový hárok DMN4026SSDQ-13.pdf
Test napätia 1060pF @ 20V Napätie - porucha 8-SO
Vgs (th) (Max) @ Id 24 mOhm @ 6A, 10V séria -
Stav RoHS Digi-Reel® Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 7A
Výkon - Max 1.3W polarizácia 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatné mená DMN4026SSDQ-13DIDKR
DMN4026SSDQ-13DKR
DMN4026SSDQ-13DKR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu DMN4026SSDQ-13
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 19.1nC @ 10V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 3V @ 250µA
Funkcia FET 2 N-Channel (Dual) Rozšírený popis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 7A 1.3W Surface Mount 8-SO
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) Logic Level Gate popis MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 40V