DMN3007LSS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN3007LSS-13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DMN3007LSS-13
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC
listoch: DMN3007LSS-13.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie DMN3007LSS-13
Číslo dielu DMN3007LSS-13 Výrobca Diodes Incorporated
popis MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 159573 pcs Dátový hárok DMN3007LSS-13.pdf
Test napätia 2714pF @ 15V Napätie - porucha 8-SOP
Vgs (th) (Max) @ Id 7 mOhm @ 15A, 10V Vgs (Max) 4.5V, 10V
technológie MOSFET (Metal Oxide) séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 16A (Ta)
polarizácia 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatné mená DMN3007LSS13
DMN3007LSSDITR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Výrobné číslo výrobcu DMN3007LSS-13 Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 64.2nC @ 10V
Typ IGBT ±20V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 2.1V @ 250µA
Funkcia FET N-Channel Rozšírený popis N-Channel 30V 16A (Ta) 2.5W (Ta) Surface Mount 8-SOP
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) - popis MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 30V Kapacitný pomer 2.5W (Ta)