DMC4029SSDQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC4029SSDQ-13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DMC4029SSDQ-13
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO
listoch: DMC4029SSDQ-13.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie DMC4029SSDQ-13
Číslo dielu DMC4029SSDQ-13 Výrobca Diodes Incorporated
popis MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 191829 pcs Dátový hárok DMC4029SSDQ-13.pdf
Test napätia 1060pF @ 20V Napätie - porucha 8-SOIC
Vgs (th) (Max) @ Id 24 mOhm @ 6A, 10V séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 7A, 5.1A
Výkon - Max 1.3W polarizácia 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatné mená DMC4029SSDQ-13DITR
DMC4029SSDQ-13TR
DMC4029SSDQ-13TR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu DMC4029SSDQ-13
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 19.1nC @ 10V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 3V @ 250µA
Funkcia FET N and P-Channel Rozšírený popis Mosfet Array N and P-Channel 40V 7A, 5.1A 1.3W Surface Mount 8-SOIC
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) Logic Level Gate popis MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 40V