DDZ22DQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ22DQ-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DDZ22DQ-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER SOD123
listoch: DDZ22DQ-7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie DDZ22DQ-7
Číslo dielu DDZ22DQ-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1183597 pcs Dátový hárok DDZ22DQ-7.pdf
Napätie - Izolácia 30 Ohm Napätie - porucha SOD-123
séria Automotive, AEC-Q101 Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 310mW polarizácia SOD-123
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Výrobné číslo výrobcu DDZ22DQ-7 Impedancia (Max) (Zz) 22.08V
Rozšírený popis Zener Diode 310mW ±3% Surface Mount SOD-123 ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±3%
Konfigurácia diódy 50nA @ 17V popis DIODE ZENER SOD123
Prúd - reverzné únik @ Vr 900mV @ 10mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DDZ22DS-7
DDZ22DS-7
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: DIODE ZENER 22V 200MW SOD323
Skladom: 708625 pcs
Stiahnuť ▼: DDZ22DS-7.pdf
RFQ
DDZ23-7
DDZ23-7
popis: DIODE ZENER 23V 500MW SOD123