DDZ12CQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ12CQ-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DDZ12CQ-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER 12.05V 310MW SOD123
listoch: DDZ12CQ-7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie DDZ12CQ-7
Číslo dielu DDZ12CQ-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER 12.05V 310MW SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1321393 pcs Dátový hárok DDZ12CQ-7.pdf
Napätie - Izolácia 12 Ohm Napätie - porucha SOD-123
séria Automotive, AEC-Q101 Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 310mW polarizácia SOD-123
Ostatné mená DDZ12CQ-7DI Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu DDZ12CQ-7 Impedancia (Max) (Zz) 12.05V
Rozšírený popis Zener Diode 310mW ±3% Surface Mount SOD-123 ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±3%
Konfigurácia diódy 100nA @ 9.1V popis DIODE ZENER 12.05V 310MW SOD123
Prúd - reverzné únik @ Vr 900mV @ 10mA