D3V3F4U6S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3F4U6S-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: D3V3F4U6S-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 3.3V 10V SOT363
listoch: D3V3F4U6S-7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie D3V3F4U6S-7
Číslo dielu D3V3F4U6S-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 3.3V 10V SOT363 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 458850 pcs Dátový hárok D3V3F4U6S-7.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 3.3V (Max) Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 10V (Typ)
Napätie - porucha (Min) 6V Jednosmerné kanály 4
typ Steering (Rail to Rail) Balík dodávateľov zariadení SOT-363
séria - Ochrana elektrického vedenia Yes
Napájanie - špičkový impulz - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia 0.85pF @ 1MHz