BZX84C39S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C39S-7-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZX84C39S-7-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363
listoch: BZX84C39S-7-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie BZX84C39S-7-F
Číslo dielu BZX84C39S-7-F Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1316947 pcs Dátový hárok BZX84C39S-7-F.pdf
Napätie - Izolácia 130 Ohm Napätie - porucha SOT-363
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 200mW polarizácia 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ostatné mená BZX84C39S-FDITR
BZX84C39S7F
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu BZX84C39S-7-F Impedancia (Max) (Zz) 39V
Rozšírený popis Zener Diode Array 2 Independent 200mW ±6% SOT-363 ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±6%
Konfigurácia diódy 100nA @ 27.3V popis DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363
Prúd - reverzné únik @ Vr 900mV @ 10mA Kontakt Dokončiť 2 Independent
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BZX84C39-HE3-18
BZX84C39-HE3-18
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE ZENER 39V 300MW SOT23-3
Skladom: 1994777 pcs
Stiahnuť ▼: BZX84C39-HE3-18.pdf
RFQ
BZX84C39S-7
BZX84C39S-7
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363