BZX84B13-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84B13-7-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZX84B13-7-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER 13V 300MW SOT23
listoch: BZX84B13-7-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie BZX84B13-7-F
Číslo dielu BZX84B13-7-F Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER 13V 300MW SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1818669 pcs Dátový hárok BZX84B13-7-F.pdf
Napätie - Izolácia 30 Ohm Napätie - porucha SOT-23
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 300mW polarizácia TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatné mená BZX84B13-7-FDI
BZX84B13-7-FDI-ND
BZX84B13-7-FDITR
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu BZX84B13-7-F
Impedancia (Max) (Zz) 13V Rozšírený popis Zener Diode 300mW ±2% Surface Mount SOT-23
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±2% Konfigurácia diódy 100nA @ 8V
popis DIODE ZENER 13V 300MW SOT23 Prúd - reverzné únik @ Vr 900mV @ 10mA