BZT585B33T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT585B33T-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZT585B33T-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER 33V 350MW SOD523
listoch: BZT585B33T-7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie BZT585B33T-7
Číslo dielu BZT585B33T-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER 33V 350MW SOD523 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2490643 pcs Dátový hárok BZT585B33T-7.pdf
Napätie - Izolácia 80 Ohm Napätie - porucha SOD-523
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 350mW polarizácia SC-79, SOD-523
Ostatné mená BZT585B33T-7DITR Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu BZT585B33T-7 Impedancia (Max) (Zz) 33V
Rozšírený popis Zener Diode 350mW ±2% Surface Mount SOD-523 ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±2%
Konfigurácia diódy 50nA @ 23.1V popis DIODE ZENER 33V 350MW SOD523
Prúd - reverzné únik @ Vr 1.1V @ 100mA