BZT52C7V5LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZT52C7V5LP-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER 7.5V 250MW 2DFN
listoch: BZT52C7V5LP-7.pdf
  • správa
Špecifikácie BZT52C7V5LP-7
Číslo dielu BZT52C7V5LP-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER 7.5V 250MW 2DFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 723514 pcs Dátový hárok BZT52C7V5LP-7.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±6% Balík dodávateľov zariadení SOD-123
séria - Výkon - Max 250mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SOD-123
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 15 Ohms
Detailný popis Zener Diode 7.5V 250mW ±6% Surface Mount SOD-123 Prúd - reverzné únik @ Vr 1µA @ 5V