BZT52C3V6-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C3V6-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZT52C3V6-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123
listoch: BZT52C3V6-7.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie BZT52C3V6-7
Číslo dielu BZT52C3V6-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 927444 pcs Dátový hárok BZT52C3V6-7.pdf
Napätie - Izolácia 90 Ohm Napätie - porucha SOD-123
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 500mW polarizácia SOD-123
Ostatné mená BZT52C3V67 Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Výrobné číslo výrobcu BZT52C3V6-7
Impedancia (Max) (Zz) 3.6V Rozšírený popis Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount SOD-123
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±6% Konfigurácia diódy 5µA @ 1V
popis DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123 Prúd - reverzné únik @ Vr 900mV @ 10mA