BZT52C13-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C13-7-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZT52C13-7-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
listoch: BZT52C13-7-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie BZT52C13-7-F
Číslo dielu BZT52C13-7-F Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ZENER 13V 500MW SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2748375 pcs Dátový hárok BZT52C13-7-F.pdf
Napätie - Izolácia 30 Ohm Napätie - porucha SOD-123
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 500mW polarizácia SOD-123
Ostatné mená BZT52C13-FDITR
BZT52C137F
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu BZT52C13-7-F Impedancia (Max) (Zz) 13V
Rozšírený popis Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±6%
Konfigurácia diódy 100nA @ 8V popis DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Prúd - reverzné únik @ Vr 900mV @ 10mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BZT52C13-G3-08
BZT52C13-G3-08
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE ZENER 13V 410MW SOD123
Skladom: 1735913 pcs
Stiahnuť ▼: BZT52C13-G3-08.pdf
RFQ
BZT52C13-7
BZT52C13-7
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Skladom: 5640 pcs
Stiahnuť ▼: BZT52C13-7.pdf
RFQ
BZT52C13-E3-18
BZT52C13-E3-18
Stiahnuť ▼: BZT52C13-E3-18.pdf
BZT52C13-G3-18
BZT52C13-G3-18
Stiahnuť ▼: BZT52C13-G3-18.pdf
BZT52C13-7-F
BZT52C13-7-F
Stiahnuť ▼: BZT52C13-7-F.pdf
BZT52C13 RHG
BZT52C13 RHG
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123F