BAS70DW-06-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70DW-06-7-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BAS70DW-06-7-F
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
listoch: BAS70DW-06-7-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie BAS70DW-06-7-F
Číslo dielu BAS70DW-06-7-F Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 364458 pcs Dátový hárok BAS70DW-06-7-F.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 15mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Balík dodávateľov zariadení SOT-363 rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 5ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ostatné mená BAS70DW-06-7-FDITR
BAS70DW-06-7-FDITR-ND
BAS70DW-06-7FDITR
BAS70DW-06-FDITR
BAS70DW-06-FDITR-ND
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Konfigurácia diódy 2 Pair Common Anode Detailný popis Diode Array 2 Pair Common Anode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 50V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 70mA (DC)
Číslo základnej časti BAS70DW-06
Súvisiace produkty
BAS70DW-06-7-F
BAS70DW-06-7-F
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363