AP1506-50T5RL-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1506-50T5RL-U Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AP1506-50T5RL-U
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu IC REG BUCK 5V 3A TO2200-5
listoch: AP1506-50T5RL-U.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie AP1506-50T5RL-U
Číslo dielu AP1506-50T5RL-U Výrobca Diodes Incorporated
popis IC REG BUCK 5V 3A TO2200-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58586 pcs Dátový hárok AP1506-50T5RL-U.pdf
Napätie - štart Buck Napätie - výstup (Max) 5V
Napätie - vstup (Max) 22V Napätie - výpadok (typický) 4.5V
Napätie - porucha TO-220-5R séria -
Stav RoHS Tube Topológia regulátora 3A
polarizácia TO-220-5 Formed Leads Typ výstupu Fixed
Konfigurácia výstupu 1 Výkon Step-Down
Ostatné mená 1034-AP1506-50T5RL-UDI Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C (TA)
Počet DAC 150kHz Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobné číslo výrobcu AP1506-50T5RL-U Rozšírený popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 3A TO-220-5 Formed Leads
popis IC REG BUCK 5V 3A TO2200-5 Kontaktné hodnotenie @ Napätie Positive