AP1501-K5G-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1501-K5G-13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AP1501-K5G-13
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L
listoch: AP1501-K5G-13.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • správa
Špecifikácie AP1501-K5G-13
Číslo dielu AP1501-K5G-13 Výrobca Diodes Incorporated
popis IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75858 pcs Dátový hárok AP1501-K5G-13.pdf
Napätie - štart Buck Napätie - výstup (Max) 1.23V
Napätie - vstup (Max) 40V Napätie - výpadok (typický) 4.5V
Napätie - porucha TO-263-5 séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Topológia regulátora 3A
polarizácia TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Typ výstupu Adjustable
Konfigurácia výstupu 1 Výkon Step-Down
Ostatné mená AP1501-K5G-13DITR Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C (TA)
Počet DAC 150kHz Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 37V
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu AP1501-K5G-13
Rozšírený popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.23V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA popis IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L
Kontaktné hodnotenie @ Napätie Positive Synchronizácia hodín No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AP1501A-12K5G-13
AP1501A-12K5G-13
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: IC REG BUCK 12V 5A TO263-5L
Skladom: 42534 pcs
Stiahnuť ▼: AP1501A-12K5G-13.pdf
RFQ
AP1501-T5G-U
AP1501-T5G-U
popis: IC REG BUCK ADJ 3A TO220-5
Skladom: 66426 pcs
Stiahnuť ▼: AP1501-T5G-U.pdf
RFQ
AP1501-K5G-13
AP1501-K5G-13
popis: IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L