AP130-25RG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-25RG-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AP130-25RG-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu IC REG LDO 2.5V 0.3A SC59R
listoch: AP130-25RG-7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie AP130-25RG-7
Číslo dielu AP130-25RG-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis IC REG LDO 2.5V 0.3A SC59R Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 359299 pcs Dátový hárok AP130-25RG-7.pdf
Napätie / prúd - výstup 1 350mA Napätie - vstup Up to 5.5V
Napätie - porucha SC-59R séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Topológia regulátora 300mA
polarizácia TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ostatné mená AP130-25RGDITR
AP13025RG7
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 0.4V @ 300mA
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu AP130-25RG-7
Frekvencia - prepínanie Positive Fixed Rozšírený popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 300mA SC-59R
popis IC REG LDO 2.5V 0.3A SC59R Prúd - výstup 2.5V