AP1086K15L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1086K15L-13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AP1086K15L-13
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-3
listoch: AP1086K15L-13.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie AP1086K15L-13
Číslo dielu AP1086K15L-13 Výrobca Diodes Incorporated
popis IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 112955 pcs Dátový hárok AP1086K15L-13.pdf
Napätie / prúd - výstup 1 1.6A Napätie - vstup 4.7 V ~ 12 V
Napätie - porucha TO-263-2 séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Topológia regulátora 1.5A
polarizácia TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená AP1086K15L13
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorov -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobné číslo výrobcu AP1086K15L-13 Frekvencia - prepínanie Positive Fixed
Rozšírený popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 1.5A TO-263-2 popis IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-3
Prúd - výstup 1.5V Aktuálny - Limit (Min) 1