1.5KE91A-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5KE91A-B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE91A-B
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu TVS DIODE 77.8VWM 125VC AXIAL
listoch: 1.5KE91A-B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE91A-B
Číslo dielu 1.5KE91A-B Výrobca Littelfuse Inc.
popis TVS DIODE 77.8VWM 125VC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 196129 pcs Dátový hárok 1.5KE91A-B.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 86.5V
Napätie - porucha (Min) 77.8V Napätie - porucha DO-201
typ Zener séria 1.5KE
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 12.2A
polarizácia DO-201AA, DO-27, Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Výrobné číslo výrobcu 1.5KE91A-B
popis TVS DIODE 77.8VWM 125VC AXIAL Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 125V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1.5KE91A A0G
1.5KE91A A0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 77.8V 125V DO201